Ekonomi

Yollardaki durum

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında, denetim altında ulaşım sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre, İstanbul-İzmit karayolunun Kuruçeşme mevkiinde tramvay hattının yapılması nedeniyle sürücüler trafik levhalarına ve işaretçilere uymak zorunda.

İzmir-Çeşme Otoyolunun İzmir yönü, Zeytinler-Karaburun kavşakları arasındaki 3-5’inci kilometrenin ortasında sağ şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlere yönlendiriliyor.

Kızılcahamam-Ankara yolunun 33-35’inci kilometresindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle her iki yön de trafiğe kapatılarak ulaşım servis yollarına yönlendiriliyor.

Dursunbey-Harmancık yolunun 14-15’inci kilometresindeki (Hondullar Mahallesi mevkii) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün 10.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Adana-Karataş yolunun 3-5’inci kilometresindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak yapılıyor.

Nevşehir-Aksaray yolunun 16-22. kilometresindeki yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım iki taraftan bölünmüş yolun bir kısmından sağlanıyor.

Samsun-Ankara yolunun (Havza Tünelleri mevkii) 21. ve 26. kilometreleri arasındaki heyelan iyileştirme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesi gerekiyor.

Kütahya-İnönü yolunun 42’nci kilometresindeki üst geçit onarım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak yapılıyor.

Alaplı-Ereğli-Zonguldak yolunun 5-6. kilometresinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım kontrollü.

Fethiye-Seydikemer-Kaş yolunun 20-39. kilometresindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu