Ekonomi

VakıfBank 69 yaşında

ANKARA (İGFA) – 1,7 trilyon TL’yi aşan operasyonel büyüklüğü ile Türkiye’nin en büyük iki bankasından biri olan VakıfBank, kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamında Ankara ve İstanbul’da bir dizi toplantı düzenledi. 69. yıl kutlamalarına 11 Nisan’da Anıtkabir ziyareti ile başlayan VakıfBank üst yönetimi, ziyaretin ardından Ankara’da yöneticileriyle bir araya geldi.

13 Nisan’da kuruluşunun 69. yıl dönümü dolayısıyla Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle bine yakın VakıfBank üyesi bir araya geldi. VakıfBank’ın 69. yaş günü kutlamalarında 15 ve 20 yıl kıdem ödülüne hak kazanan çalışanlara da ödülleri takdim edildi.

Türkiye’nin 11 ilini etkisi altına alan depremin yaralarını sarmak için birlik ve beraberliğin önemini vurgulayan Abdi Serdar Üstünsalih, VakıfBank’ın kuruluş yıl dönümünün Ramazan ayına denk gelmesi nedeniyle çalışanların Ramazan Bayramı’nı kutladı. Üstünsalih yaptığı açıklamada, “Ekonomik kalkınmanın ihtiyaçları doğrultusunda vakıfların kaynaklarını maksimize etmek amacıyla 69 yıl önce kurulan Bankamız, kısa sürede toplumun her kesimini kucaklamıştır. Bu sayede milletimize zor zamanlarda destek olduk ve ülke ekonomimizi büyüttük. Toplumsal refahın artması için sorumluluk almaktan kaçınmadık. VakıfBank markasını sadece banka olarak değil, her biri kendi alanında şube lideri olan iştirak ve iştiraklerimizle gururla temsil ettik. Sosyal sorumluluk alanında da yaptığımız çalışmalarla Türkiye’nin gururu olduk. ‘Birlikte güçlüyüz, yarınlara umutluyuz’ dedik, ülkemize güç kattık. 69 yıldır icra makamı olduk, söz değil. Söylediğimiz her sözü yerine getirdik. Bugün etkin büyüklük olarak Türkiye’nin en büyük iki bankasından biriyiz.” söz konusu.

VakıfBank’ın büyümek ve her bireyin mirasını geleceğe taşımak için var gücüyle çalışacağına inandığını belirten Üstünsalih, kıdem ödüllerine hak kazananlara ve tüm VakıfBank üyelerine teşekkür etti. Üstünsalih, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında da birbirlerinden alacakları güçle toplumsal refahı artırma idealiyle yollarına devam edeceklerini belirtti.

cavdir-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu