Haber

Suriyeli Şahıs ‘Cin Çıkarma’ Seansında Öldürüldü: Boynunda Boğulma İzleri, Kaburgasında Kırıklar Var

Konya’da kalbi durunca hastaneye kaldırılan 38 yaşındaki Suriyeli Hasen Alluş’un, ailesi tarafından götürüldüğü ‘cin çıkarma’ seansında boğulduğu, göğüs ve boyun kemiklerinde kırıklar oluştuğu ortaya çıktı. Alluş’un vefatıyla ilgili 5 yakını ve cin çıkarma seansını yapan kişi gözaltına alındı.

Yapılan otopside, boynunda boğmaya bağlı izler ve kaburgalarında kırıklar tespit edildi

Ereğli ilçesi Ziya Gökalp Mahallesi’nde oturan Suriye asıllı Hasen Alluş, perşembe günü yakınları tarafından Ereğli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kalbinin durduğu belirlenen Hasen Alluş, hekimlerin tüm gayretine rağmen kurtarılamadı. Alluş’un yapılan otopsisinde, boynunda boğmaya bağlı izler, boynunda ve kaburgalarında da kırıklar tespit edildi. Bunun üzerine polis, ailesinin tabirine başvurdu.

Cin çıkarmak için boğazını sıktılar, kalbi durunca kalp masajı yaptılar

Ailesi, Alluş’u ölmeden evvel ‘cin çıkarma’ için kendi vatandaşları olan İbrahim El Hac Ali’yi meskene çağırdıklarını, Ali’nin, içindeki cini çıkarmak için Alluş’un boğazını sıktığını, kalbinin durduğunu anlayınca kalp masajı yaptıklarını, akabinde da hastaneye götürdüklerini söyledi. Polis 39 yaşındaki İbrahim El Hac Ali ile Hasen Alluş’un 37 yaşındaki eşi Hasne A., bacanağı 37 yaşındaki İbrahim El H., eşinin 30 yaşındaki kardeşi Yüsra A. ile çocukları 17 yaşındaki Verde ile15 yaşındaki Hüseyin A.’yı gözaltına aldı.

Hasen Alluş, otopsisinin akabinde Ereğli ilçesinde toprağa verilirken, şüphelilerin sorgularının sürdüğü belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu