Teknoloji

Steam’de Haftanın En Çok Satanı: Yu-Gi-Oh?

Steam Charts verileri ışığında, 4-11 Nisan tarihleri ​​arasında dünyanın her yerinden oyuncuların Steam’de en çok hangi oyunları tercih ettiğine bir göz atalım.

2. Apex Legends’ın yükselişi devam ediyor.

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve EA tarafından piyasaya sürülen oyunumuz battle royale türünün hayatta kalan en değerli temsilcilerinden biridir. Oynaması tamamen ücretsiz olan oyunun hızlı aksiyonu, görsel şekli ve grup bazlı yapısı gibi birçok unsuru oyuncuların ilgisini çekmeye devam ediyor.

3. Evet, bu cihazı hala alamıyoruz…

Çünkü ülkemizde resmi satışta olmadığı için bulunanlar çok değerli ama bu herhalde kimseyi şaşırtmadı. Steam Deck cihazının küresel Steam listelerinde en çok satanlar arasında olduğunu hayal etmeye devam edelim.

4. Resident Evil 4’ün remake versiyonuna yükseltmeye devam ediyoruz.

Çünkü oyun, Capcom’un oyun dünyasına ‘nasıl yeniden yapılır’ gibi. ders olarak Bilinen merak konusu – Survivor serisinin temsilcisi Resident Evil 4 Remake, ülkemizde 887.29 TL fiyat etiketine sahip.

5. Bizi üzenleri hep sevmedik mi?

FIFA serisi her yıl eleştiriliyor ve hala satış rekorları kırıyor. FIFA 23 için de durum pek farklı değil. Karışık eleştiriler alan FIFA 23, tüm sorunlarına rağmen hem ülkemizde hem de küresel listelerde üst sıralarda yer almaya devam ediyor.

Listenin geri kalanı burada.

  • Kader 2

  • Yu-Gi-Oh! usta düello

  • TARAMA

  • PUBG: Savaş Alanları

  • Elder Scrolls Çevrimiçi

ortahisarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu