Haber

Önder Erdoğan kasten götürüldü! CHP’den İsveç paylaşımı! AK Parti’den yanıt!

İsveç’in başkenti Stockholm’de tarihi belediye binası önünde toplanan terör örgütü PKK/YPG destekçisi bir grup, binanın önündeki direğe Cumhurbaşkanı Erdoğan’a benzetilen kuklayı ayaklarından asarak görüntü paylaştı. sosyal medyada bu an.
 

KORKUNÇ SAHNELERE CHP’DEN TEPKİ: ŞİDDETLE KINIYORUZ

İsveç’teki terör örgütü mensuplarının Türkiye’ye yönelik eylemlerinin ardından Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “İsveç’teki hain terör örgütü mensuplarının Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Cumhurbaşkanına yönelik provokasyon girişimini şiddetle kınıyoruz. İsveç makamlarını sorumluluklarını yerine getirmeye davet ediyoruz.”terimleri kullandı.

ÖMER ÇELİK’TEN AÇIKLAMA: BU DURUMU PAHALI BULUYORUZ

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP’nin paylaşımı üzerine sosyal medya hesabından şunları söyledi: “Tüm siyasi partilerin teröre karşı ortak tavır geliştirmesi ve terörle mücadeleye destek vermesi ulusal birliğimiz açısından son derece önemlidir. Teröristlerin Cumhurbaşkanımıza ve Türkiye Cumhuriyeti’ne yönelik saldırısı karşısında bu tavrınızı değerli buluyoruz.”sözlerine yer verdi.

haberkabatas.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu