Haber

MHP Genişletilmiş Bölgesel İstişare Toplantısı Samsun’da Yapıldı

MHP Genişletilmiş Bölgesel İstişare Toplantısı Samsun’da gerçekleştirildi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu, Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Genel Liderleri Devlet Bahçeli’nin talimatıyla “2024 İçin Gerçek Vatan Anadolu” temasıyla bir araya geldiklerini söyledi.

Siyaseti, ülke gündemini, ekonomik ve sosyal konuları değerlendireceklerini belirten Aksu, şöyle konuştu:

“Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat deprem felaketinin yaralarının sarılması amacıyla yürütülecek ulusal stratejiyle bölgesel ve küresel gelişmeleri, ekonomik ve sosyal gelişmeleri, terörle mücadeleyi, yeni anayasa çalışmalarını ve yapısal gelişmeleri ele alacağız.” Ayrıca büyük kongremizi 17 Mart 2024’te, 31 Mart 2024’te de gerçekleştireceğiz.” “2018 yılında yapılacak yerel yönetim genel seçimlerine ilişkin strateji ve gelişmeleri, vatandaşlarımızın beklentilerini, Cumhur İttifakı iş birliğiyle yürütülen seçim faaliyetlerini tartışıp istişarede bulunacağız.”

MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, politikalarını sürekli geliştirdiklerini ve yeniliklere açık olduklarını belirtti.

Fikir kaynağı olmadan siyasette nifak ve fiyaskoların yaşanacağını vurgulayan Mucur, “MHP olarak 31 Mart yerel seçimlerine heyecanla hazırlanıyoruz. Türkiye’nin yeni yüzyılında Türk milliyetçiliği devam edecek. Ne mutlu. Türk olduğunu söyleyen.” dedi.

MHP Samsun İl Müdürlüğü ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya, Samsun Milletvekili İlyas Topsakal, Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, Çorum Milletvekili Vahit Kayrıcı, Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Giresun Milletvekili Ertuğrul Gazi Konal, MYK üyeleri Davut Haskırış, Ahmet Kürşat Azkur, Volkan Durdu, Hüseyin katıldı. Sinop, Çorum, Amasya, Tokat, Ordu ve Giresun illerinden Edis ve Oğuz Yılmaz ile örgüt üyeleri katıldı.

haberayvalik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu