Haber

Küçükçekmece’de silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren kişinin cenazesi ailesi tarafından teslim alındı.

Küçükçekmece’de bir iş yerine silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren kişinin cenazesi, ailesi tarafından Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Küçükçekmece’de dün akşam saatlerinde motosikletlere iki kişinin düzenlediği silahlı saldırıda Hakan Özer hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı. Kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Özer’in cenazesi, otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı. Burada yürütülen işlemlerin ardından Hakan Özer’in cenazesi ailesi tarafından Adli Tıp Kurumu’ndan teslim alındı. Cenazesi Kayabaşı Mezarlığına defnedilecektir.

Özer’in amcası Süleyman Y., motosikletli bu çetelerin bir an önce bulunup teşhir edilmesi gerektiğini belirterek, “Dün gece saat 21.00 sıralarında Hakan dükkanın önünde otururken motosiklet oradan geçiyordu. Daha sonra çapraz ateşe kapıldılar. .Hakan ve oradaki bir vatandaş vurulmuş.Kurşun kalbine isabet etmiş.Vurulmuş.Kişi benim yeğenim.Devlet bu duruma karşı önlem alsın.Kanının yerde kalmasın.Bu olayın olmasını istiyoruz. bir an önce araştırıldı ve bulundu. Devletimizden tek isteğimiz bu olayın bir an önce çözülmesidir. Telefoncu dükkanı vardı. Kendi kendine yeten biriydi. Ocak ayında da küçük bir tartışma oldu.” Ama ne olduğunu bilmiyoruz. Onlarla teması olup olmadığını bilmiyoruz. Orada normal bir vatandaş vurularak yaralanıyor, yeğenim de vuruluyor” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu