Yaşam

Gönül Dağı full hd izle! Gönül Dağı 95. bölüm tek parça izle! Gönül Dağı son bölümde neler yaşandı?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi seyircilerden tam not almayı başardı. Gönül Dağı 95. bölüm full hd ve Gönül Dağı full hd bölüm izleme linki izleyen seyirciler Gönül Dağı 95. bölüm tek parça ve Gönül Dağı full hd bölüm arıyor. Gönül Dağı full hd izle! Gönül Dağı 95. bölüm tek parça izle! Gönül Dağı’nın son bölümüne ne oldu? Detaylar burada…

GÖNÜL DAĞI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Amcasının oğulları kendi dertleriyle uğraşırken kasabada beklenmedik bir durum onları bir araya getirir. Amca oğulları birlikte kolları sıvadığında bu birlikteliği bozan durum ne olacak?

Sefer’in durumu kötüye gidiyor. Yaşadığı son talihsiz olay, Zahide’nin endişelenmesine neden olur. Sefer ve Zahide’yi bekleyen gelişme ne olacak? Bu sırada gözleri açılan Meryem kasabaya gelir. Rıfat ve Meryem’in ilk maçında neler olacak?

GONUL DAĞI FULL HD BÖLÜM İZLEYİN! (BAĞLANTI)

DAĞ OYUNCULARI

Berk Atan – Taner

Gülsim Ali İlhan – Dilek

Ecem Özkaya – Zahide

Ferdi Sancar – Dolmuşçu Seferi

Erdal Cindoruk – Ağıtçı Hüseyin

Ali Düşenkalkar – Düğün Partisi Muammer

Yavuz Sepetçi- Ciritçi Abdullah

Gülhan Tekin – Günsil

Feyza Işık – Döndü

Nuri Gökaşan – Diş Hekimi Musa

Cihat Süvarioğlu – Ramazan

Semih Ertürk- Veysel

Nazlı Pınar Kaya – Cemile

Ege Aydan- Belediye Başkanı Celal Bey,

Eser Eyüboğlu – Selami

Çiğdem Aygün – Keriman

Şebnem Dilligil – Halime

Hüseyin Sempatik – Rıfat

Zümre Meğreli – Hemşire Elif

Hazal Çağlar – Asuman

Ulviye Karaca- Gülsüm Öğretmen

Serkan Kuru – Doktor Kemal

GÖNÜL DAĞI 95. BÖLÜM FULL HD İZLE!

GÖNÜL DAĞININ KONUSU NEDİR?

Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan üç kuzenin hikayesini anlatıyor. Bozkırları ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan Mustafa Çiftçi’nin görünmeyen hikayelerinden esinlenerek yazdığı tüm hikâyeler beyazperdeye uyarlanmıştır. Bozkırın ortasında şirin bir kasabada yaşayan sımsıcak, sevgi dolu bir Anadolu insanının hikâyesini anlatıyor. Efsanelerini, geleneklerini ve unutulmaya yüz tutmuş değerlerini şehirlerde yaşayan, alın teri ile kazanırken sevgisini kalbiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna canı pahasına mücadele eden insanların hikayesi… Çocukluk aşkı Dilek’e bir gün kuzenleriyle kavuşma hayali kuran Taner’in icadı… Düğünler, yas tutanlar Anadolu insanı tüm samimiyetiyle geleneklerini anlatır.

GÖNÜL DAĞI YENİ BÖLÜM FRAGMAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu