Haber

Germencik Belediyesi Tekin Mahallesi’ndeki yol sorununu çözdü

Germencik’e bağlı Tekin Mahallesi’nde yıllardır devam eden yol sorunu Germencik Belediyesi tarafından kalıcı olarak çözüldü. Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, “Mahallemizin yol sorununu çözdük, hayırlı olsun. Halkımızın talepleri doğrultusunda proje ve yatırımlarımızı hayata geçirmeye devam edeceğiz.”

Tekin İlçesi’ndeki Magnesia Antik Kenti’ne yakınlığı nedeniyle koruma alanı içinde kalan yol, Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’in girişimleri, alınan izinler ve Aydın Valiliği Yatırım İzleme ve Başkanlığı’nın katkılarıyla yenileniyor. Koordinasyon Departmanı.

Kalıcı analizler ışığında çalışmaların devam edeceğini belirten Başkan Öndeş, şunları söyledi:

“Germencik Belediyesi olarak Tekin İlçemizde yıllardır süregelen ve kronikleşen yol sorununu yoğun bir çalışma programının ardından çözdük. Aydın Valiliği Yatırım İzleme ve Uyum Müdürlüğü’ne ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Mahallemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.” Halkımızın talepleri doğrultusunda proje ve yatırımlarımızı hayata geçirmeye devam edeceğiz. İlçe merkezimizde 6 farklı noktada yol yapım çalışmalarımıza kesintisiz devam ediyor, halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için yoğun bir çalışma programı uyguluyoruz. Yol çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak ilçemizin hizmetine sunacağız.”

YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Germencik Belediyesi ekipleri, Yedi Eylül Mahallesi Postacılar Sokak olarak da bilinen Marasal Sokak’ta yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Camikebir Mahallesi 19 Mayıs Caddesi’nde yol yapım çalışmalarını sürdüren ekipler, toplamda 6 farklı noktada eş zamanlı çalışarak Germencik’in sorunsuz ve keyifli bir yol ağına kavuşması için çalışıyor.

haberserinhisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu