Dünya

Diablo IV Resmi Olarak Altın Statüsüne Ulaştı

Oyunun 6 Haziran 2023’te yayınlanmasına bir aydan biraz fazla bir süre kala Diablo IV resmi olarak altın statüsüne ulaştı! Merakla beklenen oyun, türü belirleyen serinin dördüncü oyunu olarak Sanctuary’nin karanlık dünyasını bir kez daha oyuncularla buluşturuyor.

“Altın statüsüne ulaşmak, bu ikonik serinin yeni nesil versiyonunu oluşturmak için çok çalışan inanılmaz Diablo IV ekibi için önemli bir dönüm noktası. Bu, 6 Haziran’daki lansmanımız için somut ve anlamlı bir adım.” Diablo Genel Müdürü Rod Fergusson. ““Oyuncular eski oyuncular veya ilk kez oynayanlar olsun, herkesin tam oyunu deneyimlemesini bekleyemeyiz: inanılmaz hikaye anlatımına katılmak, karakter sınıflarını ve yapılarını denemek ve Sanctuary’nin oyun sonu ve karanlık dünyasının neler sunabileceğini keşfetmek. “

“Going Gold”, video oyun endüstrisinde oyunun lansman sürümünün geliştirilmesinin tamamlandığını duyurmak için kullanılan bir terimdir ve bu canlı hizmet oyununun dünya çapındaki oyunculara gönderilmesinde ileriye doğru atılmış değerli bir adımı temsil eder. Diablo IV’te oyuncular, Sanctuary’nin karanlık ve gotik dünyasını Kutsal Ana Lilith’ten kurtarmak ve yol boyunca şeytani canavar ordularıyla savaşmak için savaşa katılabilirler.

CEHENNEMDEN ALTIN ​​GÖSTERGELER

– Kendi Yolunda Oyna: Oyuncular, istedikleri karakter fantezisini yaratmak için her zamankinden daha fazla seçeneğe sahipler; beş farklı karakter sınıfı, bir dizi kozmetik ve ustalık arasından seçim yapabilir ve dünyada seçtikleri yolu izleyebilirler.

– Açık Dünya Oynanışı:Tam bir hikaye senaryosu, 120’den fazla zindan, düzinelerce yan görev, dünya işverenleri ve keşfedilecek tonlarca arazi ile tamamlayın.

– Yeni Oyun Sonu Sistemleri:Oyuncular, devasa paragon panoları, PvP bölgeleri, Nightmare Dungeons and Helltides ve Tree of Whispers aracılığıyla oyunun sonunda büyümeye ve hünerlerini test etmeye devam edebilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu