Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 26 Kasım’da planlanan Konya ziyareti

AK Parti Konya Vilayet Lideri Hasan Angı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 26 Kasım’da Konya’ya müjdelerle geleceğini belirtti.

Angı, partisinin il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, Mevlana Meydanı’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla yapılması planlanan törende, çok sayıda kamu hizmetinin toplu açılışının yapılacağını söyledi.

Törende bazı özel sektör tesislerinin de açılışının yapılacağını belirten Angı, “Cumhurbaşkanı’mızın 2002’den bu yana her gelişi kentimizde bir heyecan oluşturuyor. Birtakım gündemde olan işlerin masaya yatırılması, verilen talimatların alanda görülmesi, bitirilen tesislerin hizmete sunulması kentimiz ismine değerli.” ifadesini kullandı.

Angı, AK Parti iktidarında her alanda yapılan çalışmalar ve projelerin şehre ve ülkeye değer kattığını vurguladı. Bu çalışmalara ara vermeden devam edeceklerine dikkati çeken Angı, şöyle konuştu:

“Baktığımızda Genel Başkan’ımızın gerek Başbakanlığı gerekse Cumhurbaşkanlığı döneminde Konya’nın 80-100 yıllık projeleri hayata geçirildi, gereksinim olan yeni projelere de yol açıldı. Cumhurbaşkanı’mız, Konya’yı seven ve paha veren bir insan. Bunun karşılığında da Konya, AK Parti’ye olan büyük desteğini ortaya koydu ve geçen seçimde de bunu artırarak devam ettirdi. Allah’ın müsaadesiyle yeniden değerli hemşehrilerimiz Cumhurbaşkanı’mıza bu desteğini artıracak. Bundan en ufak bir tereddüdümüz yok. Bunu sahada görüyoruz.”

Angı, tüm Konyalıları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın muştularını sunacağı ziyaret programına davet ederek şunları kaydetti:

“Bazı hizmete girecek tesislerle canlı ilişkiler gerçekleştirilecek. O bölgelerde de bakanlarımız yer alacak. Sonrasında tekrar devam edecek programlarımız var. Teşkilat buluşması formunda genişletilmiş İlçe İstişare Meclisimizi gerçekleştireceğiz. Gençlerle bir ortaya gelip ‘İlk Oyum Erdoğan’a’ çerçevesinde o buluşmayı da inşallah gerçekleştirmiş olacağız. Bir bütün olarak Konya o gün Mevlana Meydanı’nda Cumhurbaşkanı’mızla hemhal olacak. Yediden yetmişe herkesi Mevlana Meydanı’na bekliyoruz. O coşku bizim için değerli, Cumhurbaşkanı’mızın o coşku karşısında vereceği muştular de olabilir. O günü birlikte yaşayalım istiyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu