Haber

Başkan Demirtaş: “Çöp toplama saatlerine uymayanlara cezai işlem uygulayacağız”

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, vatandaşlardan çöp toplama saatlerine ve çöp ayrıştırma uygulamalarına takviye yapmalarını isteyerek, “Çöp toplama saatlerine uymayanların fotoğrafını çekeceğiz ve 5000 sayılı Kanun’a göre cezai yaptırım uygulayacağız” dedi. Kabahatler.”

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, işçi ile görüşmelerini sürdürüyor. Yerel yönetimlerde değerli bir görev üstlenen Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları ile bir araya gelen Önder Demirtaş, “Temizlik işleri belediyenin kalbidir. Çalışmalarınız sayesinde temizlikte örnek bir ilçeyiz. Gerçek emekçiler, alın teri ile geçimini sağlamak için çalışıp emek verenler önceliğimiz olacaktır.”

“Doğru olan kazanacak”

Belediye Çok Amaçlı Salonu’nda temizlik işçileriyle birlikte öne çıkan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Biz devlet memuruyuz. Amacımız vatandaştan toplanan ve il bankasından hizmet olarak alınan payı geri almaktır amacımız” dedi. Vatandaşlara, bu bizim asli görevimiz” dedik ve buraya geldiğimizden beri hep söyledik: İşimizi doğru yapacağız. Bunu ahlaki ve vicdani olarak yapacağız. Bağıranlar da olacak, beğenmeyenler de ama sonunda doğru olan kazanacak.”

“Hiçbirimiz korkutulmadık”

Önder Demirtaş, geldiğinde yaşadığı sıkıntıların kendisini şaşırtmadığını belirterek, “Hiçbiri bizi yıldırmadı. Sadece zamana ihtiyacımız vardı. Biz liyakata göre çalışacağız, herkes emeğinin karşılığını alacak, mutlaka kazandık.” eksiklikler, hiçbir arkadaş merak etmesin, biz eksiklerimizi tamamlarız. Bunu birikimle sağlarız ve bu tür şeyler yapmaya çalışırız.” Bunu yapmaya devam edeceğiz. Çevreye ve toplum sağlığına büyük hassasiyet göstermenizi istiyorum. Halkımızın temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri için evlerinde çöplerini ayrıştırmalarını ve saatli çöp toplama saatleri uygulamasına destek vermelerini istiyoruz. Çünkü bu durumla baş edemiyoruz. Çöp toplama saatlerine uymayanlar. Sivil polislerimizin fotoğraflarını çekip Kabahatler Kanunu’na göre cezai yaptırım uygulayacağız.”

“İşinin arkasında duranların yanındayım”

Başkan Demirtaş, işçilere seslenerek şunları söyledi:

“Sizler her gün sahadasınız, şehirdeki dönüşümü yakından görüyorsunuz. İlkadım’ın sokaklarıyla, caddeleriyle herkesin huzur içinde yaşayabileceği bir yer olmasını istiyoruz. çalış ben sonuna kadar arkandayım kim olursan ol hangi görüşten hangi inançtan hangi siyasi partiden olursan ol önemli olan ahlaklı vicdanlı adaletli saygılı insan olmaktır .İlçemizin tüm bileşenleri ile biz büyük bir aileyiz.Yokluğu sefaleti biliyorum.Belediyede ekonomik yapımızı güçlendirip çalışanlarımızın ve çalışanlarımızın kurallarını iyileştireceğiz.Sizinle gurur duyuyorum.Gururlu duruyorum. .” – SAMSUN

dortdivanhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu