Haber

AK Parti Karabük’te milletvekili adayları tanıtıldı

AK Parti Karabük Milletvekili Aday Yükseltme Programı düzenlendi.

Kentte bir nikah salonunda iftar yemeğinin ardından düzenlenen programda konuşan AK Parti Karabük Milletvekili Adayı Cem Şahin, 2002 yılından bu yana Karabük’te çok sayıda AK Parti’ye hizmet ettiğini, karabük’e taş attıklarını söyledi. birbirine göre.

Karabük’e hizmet için aday gösterildiklerini belirten Şahin, “Bunun şerefini iliklerimize kadar yaşıyoruz. Daha önceki il başkanlarımız, milletvekillerimiz, ilçe başkanlarımız ve teşkilatımızın her kademesindeki arkadaşlarımızın büyük hizmetleri oldu. Karabük halkı 2002’den beri AK Parti hükümetindedir, büyük destek vermiştir.AK Parti hükümeti Türkiye genelinde bir hizmet yaptıysa bunda en büyük pay sahiplerinden biri Karabük halkıdır.” söz konusu.

Şahin, Karabük’ün hiçbir zaman sahipsiz kalmadığını belirterek, şunları söyledi:

“Karabük’ün her zaman bir sahibi olmuştur. Recep Tayyip Erdoğan’dır. Karabük’ün her köşesinde Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşlarının imzasını görmek mümkündür. Ne yapacağız? Hizmet kervanına dahil olduk. Bu bir bayrak. .Biz böyle değerlendiriyoruz.Artık bu görev bize düştü.Yarın başka arkadaşlar bu görevleri üstlenmek zorunda kalabilir.AK Parti teşkilatlarında genel eğilimimiz,bu konuya bakış açımız bu.Yapılacak seçimler 14 Mayıs ülkemize, devletimize ve milletimize hayırlı olsun, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”

Toplantıda milletvekili adayları Durmuş Ali Keskinkılıç ve Hüseyin Gündoğdu, AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş de birer konuşma yaptı.

Program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

habererzin.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu