Haber

Yeni Malatyaspor Başkanı Ahmet Yaman, genel kurulun iptal edildiğini açıkladı

Yeni Malatyaspor Lideri Ahmet Yaman, yarın yapılacak muhteşem genel kurulun iptal edildiğini duyurdu.

Yaman, gazetecilere yaptığı açıklamada, Yeni Malatyaspor’un yönetim kurulu olarak göreve geldikleri andaki tablonun kamuoyu tarafından iyi bilindiğini belirtti.

Trendyol 1. Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor’un başarısı için çalıştıklarını belirten Yaman, şunları kaydetti:

“Görev dönemimde yönetim kurulu olarak tek bir üzüntümüz oldu. Ülkemizin en güzide şehirlerinden biri olan Malatya’nın en önemli değerlerinden biri olan Yeni Malatyaspor’u hak ettiği yere getirmek için gayret sarf ettik. Göreve geldiğimizde genel kurulda ibra edilen yaklaşık 400 milyon liralık bir borçla görevi devraldık. Yeni Malatyaspor’umuzun geleceğini emin ellerde tutarak görevimizin başında durma kararı aldık.” itibarsızlaştırma çabalarının sistematik bir biçime girmesine izin verin. Buna istinaden yarın yapılacak olan muhteşem genel kurul toplantısının iptaline karar verilmiştir.”

Yaman dedi ki:

“Nedenini bilmiyoruz ama hiç kıymeti yok. Devlet kanadındaki hesaplarımıza bakacaklar. Bir lira eksiğimiz olmadığını görecekler. Ama görüyorum ki kulüp tekelleşmiş, delegeler bir adamın istediğini getiriyor, istediğini alıyorlar. Bugün anladım. O yüzden kongre kararını iptal ediyorum. Güzel, güzel insanlar, emin insanlar buraya gelsin. Diğer insanlar geldiği sürece bizim kulübümüzü onlara devretmemiz doğaldır, biz ne dersek diyelim.” bu amaçla geldiğini, hangi amaçla salınmadığını herkes gördü ve gördü. Malatyasporumuzu gerçekten Malatya’mızı seven namuslu insanlar tarafından yönetilmesini istiyoruz. Bunun dışında görevimize devam ediyoruz.”

kepsutajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu