Yaşam

Steve Madden, Parfüm Dünyasına Geri Dönüyor

Steve Madden, güzellik dünyası için yeniden iş başında! Sevilen moda markası, Parlux ile birlikte parfüm kategorisine geri dönüyor. Marka, parfüm sektörüne ilk ve tek defa 2018’de girmişti.

Madden’in kızının ismini taşıyan Steve Madden Goldie Eau de Parfum, odunsu ve çiçeksi bir kadın kokusu… 78 dolarlık bir fiyatla satılıyor.

Bergamot, armut ve yasemin ile zenginleştirilmiş bu koku, markanın sadık hayranlarına yeni bir kategori sunarken, aynı zamanda genç tüketicilerin de ilgisini çekmeyi amaçlıyor.

Parfüme yeniden giriş yapma sebebini açıklarken Madden, markanın yükseliş yaşaması ve Parlux’u bulmanın sinerjisi ile kategoride tekrar piyasaya girmek için mükemmel bir zaman olduğunu belirtiyor.

Eylül 2018’de Steve Madden, She Plays With Fire, Secret Girls Club ve Delusional Heart gibi isimlerle beş parfümden oluşan The Factory’yi piyasaya sürdü. Doğrudan tüketiciye yönelik bir parfüm koleksiyonundan her bir koku 18 dolar fiyatla satılıyordu.


Steve Madden The Factory Parfüm Koleksiyonu

Son zamanlarda gurme Billie Eilish koleksiyonu ve Drake’in Better World Fragrance House’u ile parfümde dikkat çeken başarılar elde eden Parlux, Steve Madden’ın parfüm oyununu daha uzun vadeli bir oyun haline getirmeyi amaçlıyor.

“Parlux, perakende moda alanında birçok başarılı ortaklığa ev sahipliği yaptı (Vince Camuto, Kenneth Cole, Tommy Bahama) Steve Madden markasının uzun ömürlü olduğuna ve bu ortaklığa inanıyoruz,” dedi Singer.

Givaudan parfümcüsü Christine Hassan tarafından geliştirilen Goldie, avuç içine rahatça sığacak şekilde tasarlanmış kusurlu bir altın kalp şişede sunuluyor ve güzelliğin “mükemmellik değil, bireysellikle ilgili olduğunu” belirtiyor. Parfümün odunsu tabanı, amber ağacı, yumuşak misk ve sandal ağacı notalarını içeriyor.

“Goldie, birçok kişinin ilişki kuracağını düşündüğüm genç bir coşku hissi uyandırıyor” dedi Singer. “Oluştururken, Steve Madden vizyonuna (Steve Madden’ın şık, moda ileriye dönük doğruluğuna) sadık kalmak ve bunu parfüm aracılığıyla nasıl hayata geçirebileceğimizi düşündük.”

sivrice-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu