Teknoloji

STALKER 2: Heart of Chornobyl’in Çıkış Tarihi Sızdı!

 
Uzun süredir geliştirme aşamasında olan ve merakla beklenen kıyamet sonrası ortamı bizlere sunacak olan STALKER 2: Heart of Chornobyl’in çıkış tarihi Koch Media mağazası tarafından sızdırıldı. Ancak geliştirici ekip GSC GameWorld tarafından resmi olarak onaylanmadığı için bu çıkış tarihine şüpheyle yaklaşmakta fayda var.
 
Çıkış tarihi hakkında çeşitli söylentiler var.
 
 
 
Andrew Marmo tarafından tespit edildiği üzere Plaion (Koch Media’nın mağazası), STALKER 2 oyununu 1 Aralık 2023 tarihiyle listeledi. Plaion daha önce Darksiders 2’nin Nintendo Switch versiyonunun çıkış tarihini sızdırmıştı. Dolayısıyla bu sızıntının gerçek olma ihtimali bulunuyor.
 
Öte yandan bilindiği kadarıyla Microsoft ve GSC GameWorld, Gamescom 2023’te STALKER 2’yi sergileyecek. İş ortakları burada oyunun demosunu oynayabilecek ve muhtemelen yeni bir fragman da yayınlanacak. Varsayımlara göre oyunun çıkış tarihi bu fragmanla birlikte resmi olarak duyurulacak.
 
STALKER 2, Ukrayna merkezli GSC GameWorld tarafından Unreal Engine 5 ile geliştirildi. Oyuncuları mutlu edecek bir deneyim sunmayı amaçlayan oyunu mu bekliyorsunuz?
 

 

kabaduz-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu