Teknoloji

PUBG MOBILE Ramazan’ı Medcezir Kampanyası ve Ramazan Pazarı ile kutluyor

PUBG MOBILE, yeni Ramazan Pazar kutlamasının bir modülü olarak aile bağları ve yeniden bir araya gelme hakkında yeni bir hikayenin yanı sıra sınırlı süreli etkinlikler ve ödüller sunuyor.

Dünyanın en bilinen taşınabilir oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, geçtiğimiz yıl büyük bir başarıya imza atan serinin yeni macerası Medcezir’i yayınlayarak Ramazan ayını kutluyor. Bu yeni macerada, bölünmüş bir ailenin Ramazan ayının puslu parıltısı altında bir düşmanın ani saldırısıyla yüzleşmek için ortaya çıktığı yeni bir hikaye ortaya çıkıyor. Ayrıca Ramazan: Medcezir kampanyasına yeni bir sandık, Edebi Ay Damlası etkinliği ve bugün açılan, birçok etkinlik ve ödül içeren Ramazan Pazarı eklendi! Bu yılki kampanya ile oyuncular, Crescent Princess, Wonder Prince ve Literary Moon Drop adlı bu özel Ramazan setlerini açma şansına sahip olacaklar.

Bugünden itibaren oyuncular, Ramazan Pazarı’nın büyük açılışına tanık olmak için PUBG MOBILE’a girebilecekler! Bu gösterişli yeni lobi, Ramazan Hazinesi, Ramazan Görevi, Ramazan Dilekleri, Popülerlik Sıralaması ve Ramazan Bayramı gibi bir dizi etkinlikle doldurulacak. Oyunculara, kalıcı olarak saklanabilen Tidal Soldier Set dahil olmak üzere çeşitli özel ödüller sunulacak. 30 Nisan’a kadar devam edecek olan Ramazan Pazarı’nın cömert ayrıcalıklarını kaçırmayın!

Ayrıca 14 Nisan’a kadar Hilal Prenses ve Muhteşem Prens setinin yanı sıra Altın Prens / Dansçı Prenses / Altın Tetik seti de dahil olmak üzere güzellikler ve ödüllerle dolu yeni bir Ramazan Sandığı satışa sunulacak. Oyuncular ayrıca pürüzsüz ve şık Literary Moondrop final seti ve yeni M249 yükseltilebilir silahı içeren, 26 Nisan’a kadar devam edecek olan Literary Moondrop etkinliğine katılabilecekler.

 

Ramazan şenliklerinin bir modülü olarak PUBG MOBILE, orijinal bir senfonik kesim oluşturmak için Synchron Stage Vienna ile iş birliği yaptığını duyurmaktan da onur duyar. Bu iş birliği ile PUBG MOBILE | Ramazan Medcezir çok yakında müzikli bir görselle karşınıza çıkacak. Oyuncular, Ramazan Pazarı aracılığıyla oyun içinde kalıcı olarak müzik depolayabilecekler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habersincik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu