Yaşam

Oyuncu Burcu Kara ameliyat oldu

“Romantik Komedi”, “Tatar Ramazan”, “Şuursuz Aşk” ve “Haziran Gecesi” gibi yapımlarla tanınan oyuncu Burcu Kara sosyal medya hesabından ameliyat olduğunu duyurdu.

Kara paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Tabii hastane önlüğüyle fotoğraf koyarsan, sonrasını göze almalısın. Eee; hayat hep iyi, güzel ve sağlıklı anlardan ibaret değil, her şey insanlar için değil mi? Ben de olduğu gibi biriyim. Zaten alışıksınız filtresiz hallerime. Uzun zamandır kafamda benimle yaşayan bir arkadaştan kurtuldum dün. Son bir yılda çok büyümeye ve bizi düşündürmeye başlamıştı. Alınmasına karar verildi ama riskleri vardı. Bayağı araştırdık, konuştuk, görüştük hocalarla. Sonra üşenmedik Ankara’ya geldik ve Hakan hocayı bulduk.”

‘KONUŞTUĞUMUZ TÜM RİSKLERİ DOKTORUMLA BERABER ATLATTIK’

Oyuncu, “Tavır hayatta her şeydir benim için. Bir lafı yüzünden, doğumuma iki gün kala doktorunu değiştirmiş insanım ben. Şu anda da iyi ki böyle bir karar vermişim. Konuştuğumuz tüm riskleri atlattık beraber. Kendisine, ekibine ve tüm hastane çalışanlarına büyük saygı ve teşekkürlerimle. Arayan, soran, yazan tüm sevdiklerime de teşekkür edip cevap vermiş olayım. Hepimize sağlıklı bir ömür dilerim” dedi.

Oyuncu, yönetmen Fırat Parlak ile 2016’da evlendi ve oğlu Ali Çınar’ı 2017’de kucağına aldı. Kara, geçtiğimiz aralık ayında ise ikinci kez anne oldu.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu