Yaşam

Nevşin Mengü Yıllar Sonra Canlı Yayında ‘Çoğul Orgazm Başarısızlığı’ Gafını Açıkladı

2016 yılında Cnn Türk’te İsmet Sezgin’in ölüm haberini sunarken “Birden fazla orgazm yetmez” diyerek bir canlı yayın kazasına imza atan Nevşin Mengü, o anları ve sonrasında yaşananları yıllar sonra İbrahim Selim’in programında anlattı.

Kaynak:https://www.youtube.com/watch?v=GKsMw…

Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi mezunu ve Galatasaray Üniversitesi’nde yüksek lisans yapan Nevşin Mengü, gazetecilik yolculuğuna 2005 yılında Kanaltürk’te başladı ama biz kendisini CNN Türk ekranlarında tanıdık ve yıllarca izledik.

Açık sözlülüğü, duyarlılığı ve haberleri sunma tarzıyla seviliyordu. Cnn Türk Ana Haber’in sunucusu olan Mengü o dönem bazı hatalar da yaptı.

2016 yılında 88 yaşındaki İsmet Sezgin’in ölüm haberini verirken ‘çoklu organ yetmezliği’ demek isteyince ‘çoklu orgazm yetmezliği’ deyince sosyal medyanın diline düştü.

Canlı yayın çökmesini buradan izleyebilirsiniz:

Yıllar sonra Bu Gece programına İbrahim Selim ile katılan Nevşin Mengü, canlı yayın kazasını anlattı.

“Bir politikacı çoklu organ yetmezliğinden öldü. Yanlışlıkla ‘birden fazla orgazm yetmezliği’ dedim. Bu adamın hak eden bir fahişe olduğu ortaya çıktı.” söz konusu.

Daha sonra merhum siyasetçiyi tanıyan başka bir siyasetçi onu aradı ve ‘Özel mi yaptın?’ Bunu söylediğini söyleyen Mengü, şaka yaptığını düşündüklerini açıkladı. “Şaka yapmıyordum, bu bir şaka mı?” sözlerini ekledi.

O anları buradan izleyebilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu