Haber

Memduh Büyükkılıç’tan yoğun çalışma

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ev sahipliğinde partinin başkentteki genel merkezinde düzenlenen AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı.

Toplantıda önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Milletin kurduğu ve iktidara getirdiği siyasi bir oluşum olarak nitelendirdiğimiz AK Parti’nin bu sınavı başarıyla geçmesi bizim ve heyetin sorumluluğudur.” dedi.

“Görüşmemiz HAYIRLI OLSUN”

Başkan Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın görüşmede gündemdeki değerli konuları ele aldığını belirterek, “AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımızı Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımızın katılımıyla Ankara’da gerçekleştirdik. Sayın Recep Tayyip Erdoğan. Değerli liderimiz Sayın Erdoğan’ın çok önemli konulara değinen konuşmalarını dinledik. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

BAKANLARLA SICAK VE DOSTLARCA SOHBET

Öte yandan Önder Büyükkılıç, toplantının yapıldığı AK Parti Genel Merkez’de Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Sanayi ve Ticaret Bakanı Mustafa Varank ve AK Parti Küme Başkan Yardımcısı Mustafa Elitaş ile bir araya geldi. Bakanlarla samimi ve sıcak sohbet eden Büyükkılıç, Ankara’da çalışmalarına devam ettiklerini vurgulayarak, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilecek toplantı öncesinde Adalet Bakanımız Bekir Bozdağ ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu ve Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank. Şehrimizdeki yatırımları kısaca ele aldık” dedi.

Görüşmede Büyükkılıç’a AKP Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu da eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu