Haber

Kayseri Büyükşehir Belediyespor’da bahar dönemi başlayacak

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak faaliyet gösteren ve başta minikler olmak üzere tüm Kayserililere sporu sevdiren Spor A.Ş. tarafından organize edilen Spor Okullarının 2. Bahar Dönemi kayıtları devam ediyor.

Zengin bir içeriğe sahip olan ve sağlıklı yaşamı merkeze alarak her yaştan vatandaşa hizmet veren Spor Okulları 2. Bahar Dönemi, 14 branşta 12 tesiste gerçekleştirilecek.

Tesisleri ve uzman ekibi ile tam donanımlı tesislerinde düzenlediği antrenman, etkinlik ve aktivitelerle profesyonel sporcular yetiştiren Spor A.Ş. Ulusal ve uluslararası karşılaşmalarda Türkiye’yi ve Kayseri’yi gururla temsil etmenin yanı sıra ülke sporuna profesyonel sporcular kazandırmaya devam ediyor.

Öte yandan Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Kayserililerin sporla iç içe olması için faaliyetlerine aralıksız devam ederken, futboldan basketbola 14 farklı branşta zengin içerikli eğitimlerin verileceği spor okullarının 2. okçuluktan tenise, yüzmeden kickboksa 12 spor tesisinde. 2. Bahar Dönemi Spor Okulları antrenmanlarının 2 Mayıs’ta başlayıp 4 Haziran’da bitmesi planlandı.

haber-ula.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu