Haber

Honda’nın Akıllı Telefon Sesli Kontrol Sistemi şimdi iOS’ta

hondaFirmanın geliştirdiği Akıllı Telefon Sesle Kontrol Sistemi (HSVCS), Android cihazların yanı sıra iOS uyumlu olarak da kullanıma sunuldu.

hondaRoadSync taşınabilir uygulaması üzerinden kullanıcıların telefondaki uygulamalara erişmesini sağlayan Honda Akıllı Telefon Sesli Kontrol Sistemi, artık iOS14 ve üzeri iOS işletim sistemleri tarafından destekleniyor.

Dünyanın lider motosiklet üreticisi Honda’nın geliştirdiği Akıllı Telefon Sesli Kontrol Sistemi (HSVCS), Android cihazlardan sonra IOS uyumlu olarak Avrupa’da da yerini aldı. Honda mühendisleri tarafından geliştirilen bağlantı sistemi, daha önce sadece Android cihazlarla kullanılabiliyordu. Honda motosiklet kullanıcılarının Honda RoadSync taşınabilir uygulaması üzerinden telefon uygulamalarına erişmelerini sağlayan Honda Akıllı Telefon Sesli Kontrol Sistemi, artık iOS14 ve üzeri iOS işletim sistemleri tarafından destekleniyor.

Honda Roadsync uygulaması, Honda kullanıcıları tarafından taşınabilir cihazlarına App Store ve Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir. Honda RoadSync taşınabilir uygulamasının tüm işlevleri, sesli komut veya sol gidondaki 4 yönlü kontrol anahtarı aracılığıyla yönetilir. Böylece sürücünün akıllı telefonu, sürüş esnasında cebinde ya da saklama çantasında aslına uygun bir biçimde tutulmakta ve bu sayede odaklanmasına yardımcı olmaktadır. Honda Akıllı Telefon Sesli Kontrol Sistemi, yeni CB750 Hornet, XL750 Transalp, X-ADV, ADV350, Forza 750 ve Forza 250 modellerinde standart donanım olarak kullanıcılara sunuluyor.

Kaynak: Carmedya.com / Araba

habercamlihemsin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu