Haber

Feribotlar iptal mi oldu? İstanbul Boğazı’nda neden vapur seferleri yok?

İstanbul Sis nedeniyle bazı vapur seferleri yapılamıyor. Feribot seferlerinin başlayıp başlayamayacağını sorguluyor. Peki vapur seferleri iptal oldu mu? İstanbul Boğazı’nda neden vapur seferleri yok? Feribot seferleri ne zaman yapılacak? Detaylar burada…

FERİBOT İPTALLERİ NE OLDU?

İstanbul’da sis nedeniyle bazı vapur seferleri de iptal edildi.

Şehir Hatları’nın internet sitesinden yapılan açıklamada, sis nedeniyle Beykoz-Sarıyer ve Sarıyer-Rumeli Kavağı-Anadolu Kavağı seferlerinin iptal edildiği, bazı seferlerde rötar olabileceği belirtildi. Anında güncellenen iptal edilen seferlerin “https://sehirhatlari.istanbul/tr/iptal-seferler” sayfasından bulunabileceği bildirildi.

NEDEN FERİBOT Seferleri YAPILAMIYOR?

İstanbul Boğazı’nda sis nedeniyle gemi trafiği çift yönlü olarak durduruldu. Edinilen bilgiye göre, İstanbul Boğazı’nda Rumelikavağı’nın kuzeyinde görüş mesafesinin sıfıra yakın olması nedeniyle Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından gemi trafiği çift yönlü olarak durdurularak geçici olarak durduruldu.

FERİBOT GEMİ NE ZAMAN ÇALIŞACAK?

İstanbul Boğazı’nda sis nedeniyle karşılıklı olarak gemi trafiğinin durmasının ardından vatandaşlar vapur seferlerinin ne zaman başlayacağını merak ediyor. Feribot seferlerinin tekrar ne zaman başlayacağına dair il sınırlarından resmi bir açıklama yapılmadı. Feribot seferlerinin ne zaman başlayacağı ise bilinmiyor. Konuyla ilgili bir açıklama olursa haberimizde yer vereceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu