Haber

Fatih Erbakan: Abdüllatif Şener’in durumunu kamuoyunun takdirine bırakmak daha doğru olur.

Yine Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, CHP’den olaylı istifasıyla gündeme gelen Abdüllatif Şener ile ilgili “Sayın Abdüllatif Şener’in durumunu milletin takdirine bırakmak daha doğru olur” dedi. halk olacaktır” dedi.

Yine Refah Partisi Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Dr. Fatih Erbakan, Bağcılar İlçe binasında örgüt üyeleriyle bir araya geldi. Erbakan burada yaptığı konuşmada, “Bu seçimler sonucunda 7 partinin birbirine olan samimiyetsizliğinin ortaya çıktığını gördük. Ön plana çıkan 7 parti sadece hükümeti değiştirmek ve Cumhurbaşkanımızı görevden almak için geldi” dedi. makamından, samimiyetsiz bir şekilde ilgilendikleri bu seçim sonuçlarıyla ortaya çıkmıştır.” .

Fatih Erbakan, bir gazetecinin “Yerel seçimlerde Cumhur İttifakı ile mi hareket edeceksiniz yoksa seçimlere tek başınıza mı gireceksiniz” sorusuna, “Yerel seçimler için şimdiden kolları sıvadık ve yerel seçimlere başladık. Çok iyi öğrendik. İnşallah yerel seçimlerde adaylarımızı çok erken tespit edip diğer partilerin adaylarından önce sahaya çıkmak istiyoruz.Türkiye’nin bütün illerinde kendi adaylarımızla seçime girmeyi düşünüyoruz.Yine seçime gideceğiz. 2028 seçimlerinin favori partisi Refah Partisi’ni zirveye taşıyarak.Dolayısıyla yerel seçimlerde şu an rastgele bir ittifak değil, Milli Görüş ruhunun yakışması için tüm illerde tüm ilçelerden adaylarımızla mücadele edeceğiz. 1989 ve 1994’te belediyelerde yine hüküm sürüyor.” .

‘ABDULLATİF ŞENER’İN DURUMUNU KAMUOYUNUN YORUMUNA BIRAKIYORUM’

Eski CHP Milletvekili Abdüllatif Şener’in ‘Birinci turda Sinan Oğan’a oy verdim, ikinci turda geçersiz oy verdim’ açıklamalarını değerlendiren Erbakan, “Abdüllatif Şener Bey’in durumu kamuoyunun takdirine bırakılsa iyi olur. Bununla ilgili olay zaten açık ve nettir, herkes kendi değerlendirmesini yapsa daha doğru olur” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu