Haber

Çocukların kavgasında iki aile birbirine girdi, taraflar birbirlerine tabanca ve döner bıçağıyla saldırdı.

Çocukların arbedesinde iki aile birbirine girdi, taraflar birbirlerine tabanca ve döner bıçaklarıyla saldırdı.

İSTANBUL Esenyurt’ta çocukların kavgasına aileler de karışınca ortalık savaş alanına döndü. Kavgada 3 kişinin yaralandığı öğrenilirken, taraflar birbirlerine tabanca, döner bıçağı ve sopalarla saldırdı. Aileleri sakinleştirmek için sokağa çok sayıda çevik kuvvet ve özel harekat polisi sevk edildi.

Olay, saat 15.30 sıralarında Pınar Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre sokakta oynayan çocukların ortasında arbede çıktı. Çocukların ailelerinin de devreye girmesiyle meydana gelen olay, kısa sürede aileler arasında kavgaya dönüştü. Taraflar birbirlerine tabanca, dönen bıçak ve sopalarla saldırdı. Kavgada iki kişi dönen bıçakla boyunlarından, bir kişi de tabancayla yaralandı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edilirken, yaralıların kendi imkanlarıyla hastaneye gittiği öğrenildi.

Taraflar sakinleşmedi, geniş güvenlik önlemi alındı

Yaşanan tartışmanın ardından tarafların öfkesi dinmezken, olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Çevik kuvvet polisi ve özel hareket grupları sokağı ablukaya aldı. Polis ekipleri olayla ilgili çalışmalarını sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu