Haber

Çankayalılar bahar gezisinde

Çankaya Belediyesi’nin yaşlılara hizmet verdiği kaplıcalar ve engellilere hizmet verdiği Aşık Veysel Manisiz Yaşam Merkezi üyeleri, düzenlenen gezi etkinlikleriyle güneşli havanın tadını çıkardı.

Çankaya Belediyesi’nin yaşlı vatandaşların akranlarıyla güzel vakit geçirmeleri için hizmet verdiği Bahar Evleri, yağmurlu günlerin ardından güneşli havanın keyfini Kızılcahamam’da doğa turu ile çıkardı. Kaplıca evlerinde doğru hareketlerle vatandaşların yaşam kalitelerini artırmaya yönelik eğitimler veren Çankaya Belediyesi’nden Fizyoterapist de geziye katılarak vatandaşlara orman havasında eğitim verdi. Günü birlikte piknik yaparak ve söyledikleri müziklerle keyifle geçiren Çankaya’nın ileri gelenleri, Çankaya Belediyesi’ne teşekkür etti.

Engelli bireylerin sosyalleşmeleri, yaşam becerileri ve kişisel gelişimleri için çok yönlü bir yaşam merkezi olarak hizmet veren Aşık Veysel Manisiz Yaşam Merkezi üyeleri de Ahlatlıbel Atatürk Parkı’nda gerçekleştirilen piknik etkinliği ile geç saatlerde güneşli havanın tadını çıkardı. Engelli bireyler ve aileleri, müzik eşliğinde birlikte oynadıkları oyunlarla doyasıya eğlendiler.

-Çankaya Belediyesi veri sorumlusu olarak; Kurumumuz ile olan ilişkinize bağlı olarak bazı kişisel bilgileriniz tarafımızca 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun çizdiği sınırlar dahilinde işlenmektedir. Ayrıntılı Aydınlatma Metnine web sitemizden ve bizden talep etmeniz halinde ulaşabilirsiniz.
-Bu e-posta bildirimi kişiye özel olup, içeriğinden iletiyi gönderen kullanıcı doğrudan sorumludur. Bu mesajın içeriği ve/veya ekleri hiçbir şekilde izinsiz kullanılamaz, saklanamaz ve/veya kopyalanamaz. Mesaj size yanlışlıkla gönderildiyse veya bildirimin muhatabı olmadığınızı düşünüyorsanız, lütfen mesajı tüm ekleriyle birlikte silin ve göndereni uyarın.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu