Yaşam

Birisi Tamamen Farklı’nın YENİ BÖLÜMÜ (Bölüm 8) Ne Zaman? Fragman yayınlandı mı? Farklı Bir Şey’in yeni bölümü ne zaman başlıyor? Bu gece var mı?

Başka kişi Her pazartesi FOX TV’de izleyiciyle buluşuyor. Farklı Kişi 8. BÖLÜM 2. Fragmanı yayınlandı! Tamam Farklı Biri yeni bölüm (8.Bölüm) ne zaman? Fragman yayınlandı mı? Farklı Biri’nin yeni bölümü ne zaman başlıyor? Bu gece var mı? Detaylar burada…

BİRİ TAMAMEN FARKLI YENİ BÖLÜM (8. BÖLÜM) FRAGMANI NE ZAMAN YAYINLANDI?

Sevilen dizi Ap Ayrı Biri her pazartesi FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizinin hayranları fragmanını arıyor. Apayıri Biri bu akşam (23 Ekim) saat 20.00’de FOX TV’de yayınlanacak. Dizinin YouTube kanalında yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanını izlemek için Youtube Bam Başka Biri kanalını ziyaret edebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN BAŞLAYACAK, BU AKŞAM MI?

FOX TV’nin sevilen dizisi “Bam Başka Biri” her Pazartesi akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Merakla beklenen bu yeni bölümün hayranları saat kaçta başlayacağına dair sorularla dolu. “Başka Bir İnsan” 23 Ekim’de bu akşam saat 20.00’de FOX TV’de izleyicileriyle buluşacak. Dizi hayranları için kaçırılmayacak bir bölüm olacağı kesin.

TAMAMEN FARKLI BİRİN OYUNCULARI KİMLER?

Oyuncular: Burak Deniz (Kenan Öztürk), Hande Erçel (Leyla Gediz), Cem Davran (Turan Öztürk), Menderes Samancılar (İdris), Ferit Aktuğ (Murat), Begüm Akkaya (Yasemin), Berrin Arısoy (Nevin Öztürk), Muttalip Müjdeci (Ekrem Gediz), Gülçin Hatıhan (Şahinde Gediz), Aslı Orcan (Nükhet Arslan), Uğur Uzunel (Tahir Gediz), Polen Emre (Nuray Gediz)

TAMAMEN FARKLI BİRİSİ NE DİYOR?

Kenan, yaşadıklarından sonra Leyla’ya olan aşkını daha fazla gizleyemez. Leyla ise kendi içinde kabul ettiği aşkını Kenan’a ifade etmekte zorlanır. Bastırılan duyguların yoğunluğu çifti kaçınılmaz itiraflara sürükler. Hamdi Atılbay’ın ormanda vahşice öldürülmesi, karmaşık geçmişini geride bırakıp yeni bir düzen kurmak isteyen genç savcı Leyla ile düzenli ve ünlü bir hayatı olan hırslı gazeteci Kenan’ın yollarını buluşturur. Ancak bu cinayet sadece aşklarının değil, hayatlarına dair bildikleri gerçeğin de yok olacağının habercisidir. Birbirinden hırslı bu iki karakter, çıkar çatışmalarının ortasında birbirlerini umutsuzca istedikleri bir girdaba düştüklerinin farkında değildir. Kenan, güzel ve kararlı savcıdan ilk görüşte etkilenir. Ancak Leyla, gazetecilik tutkusuyla bildiklerini kendine saklayan Kenan’a şüpheyle yaklaşır. İçinde adını koyamadığı tekinsiz bir duygu hisseden Leyla, Kenan’ın gözlerinin ardındaki yabancıyla tanışınca pek çok şey anlam kazanacaktır.

Yeni Bölüm Her Pazartesi 20.00’de FOX’ta!

Alakalı haberler

habercumra.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu