Yaşam

Acun Ilıcalı’dan Türkiye ekonomisi için dikkat çeken sözler: Tam bir felaket

Türkiye’nin güneydoğusunda, Suriye sınırına yakın iki deprem 50.000’den fazla insanın hayatına mal oldu. İngiltere’de depremzedeler için kim bir yardım gecesi düzenleyecek? Acun Ilıcalıİngiliz basınına hem depremin etkileri hem de ekonominin mevcut durumu hakkında dikkat çekici değerlendirmelerde bulundu.

“TAM BİR AFET EKONOMİSİ”

Depremzedelerin yaşadığı zorluklara değinen Ilıcalı, “Her dakikamızı televizyon karşısında yaşadık. Tam bir felaketti, hepimiz ağlıyorduk, herkes ağlıyordu. O sadece umut ediyor ve daha çok can olmasını bekliyordu.” kurtardık. o kadar insan kaybettik, o kadar insan telef oldu. evlerini, işlerini, her şeylerini ve her şeylerini kaybettiler. ekonomi tam bir felaket Bu insanlara destek olmak için yeni bir dönem başlattık. Bu yardım gecesi, insanlara gelecek için daha fazla umut verdiğimiz için herkes için daha destekleyici bir gece olacak.”

“BU DENEYİMİ YAŞADIM”

Deprem bölgesinde yaşanan acıların kendisine tanıdık geldiğini dile getiren Ilıcalı, “Annemi ve babamı trafik kazasında kaybettim. O yüzden annesiz, babasız olmanın ne demek olduğunu küçük yaşlardan itibaren biliyorum. 20 yaşındaydım. Onları kaybettim. Bu durumlarda, o deneyimi yaşadığım için onların duygularını paylaşıyorum.”

ACUN İÇİN DİKKAT DURUMLARI

Daily Mail’de yer alan haberde Hull City’nin sahibi Acun Ilıcalı, “Türkiye’nin en çok izlenen programlarından bazılarının sahibi olarak hayatının büyük bir bölümünü televizyon kameraları önünde geçiriyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu