Haber

Aboubakar’ın bilerek oynamak istemediğini söyleyen Burak Yılmaz’a taraftarlarından tepkiler

Beşiktaş macerası kısa süren Burak Yılmaz, siyah-beyazlı kulüpteki tecrübesini anlattı. Kamerunlu golcü Aboubakar hakkında: ‘Araştırdığımda Kamerunlu golcümüzün alacaklarının 4 ayda ödenmesi konusunda ısrar ettiğini öğrendim. Ödeme yapılmadığı halde acılarının devam ettiğini söylediler.’ sözlerini kullandı.

Milliyet’ten Atilla Gökçe’ye konuşan Burak Yılmaz, Beşiktaş’ta geçirdiği günleri anlattı.

“Futbolcular arasında inanılmaz bir ilgisizlik vardı. Ülkesinden misafiri olan yabancı oyuncumuz o gün antrenmana gidemedi, kafeteryada oturamadı. Ayrıca isteksiz ve isteksiz çalışanlar da vardı” dedi.

Aboubakar hakkında şunları söyledi: “Araştırdığımda Kamerunlu forvetimizin 4 ay içinde alacaklarının ödenmesinde ısrar ettiğini öğrendim. Ödeme yapılmadığında acının devam ettiğini söylediler. Ama hayır dedikodu yapmak istemiyorum. bilimi ortaya koyarak. işi Beşiktaş yöneticilerine bırakıyorum…”

“Şenol hocamızın gergin ve sinirli tavrı, oyuncularla ve bizimle konuşurken seçtiği ses tonu beni çok şaşırttı. Bu deneyleri repertuvarımda tutacağım.” Kızgın olduğu konuları dile getirdi.

“Başkanımız Ahmet Parıltı Çebi ile görüşmeyi tamamladıktan sonra kulüpten ayrılırken İstek Hoca’nın 5 dakika içinde geldiğini öğrendim. Bu tür durumlara alışmak gerekiyor, bilmiyordum.” söz konusu.

Burak Yılmaz’ın açıklamalarına tepkiler şöyle oldu:

?

?

?

?

?

?

?

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Başa dön tuşu